cestuj-jinak

Cestování umožňuje člověku objevit dosud nepoznané a navázat při tom nová přátelství. Existuje mnoho způsobů, jak procestovat svět křížem krážem a jedním z nich je i povídání od zběhlých cestovatelů.

Své zkušenosti nezískali z knih ani televize. Čerpají z milionů ušlých kroků a tisíců najetých kilometrů. A jsou připraveni vám své poznatky předat.

Přijďte si poslechnout ty, kteří vám mají o cestování co říct.

Uvidíme 26. února 2020 v multikině GA Cinema ve Zlíně

CHCI VSTUPENKU

PROGRAM

Program pro vás intenzivně připravujeme a jeho odhalení je již na spadnutí! Pro nejčerstvější informace sledujte naše sociální sítě.

Culturea-facebook Culturea-instagram Culturea-youtube

V minulých letech jste viděli:

recnik

Lukáš Koutný

Stopem světem i životem

Student milující výzvy a dobrodružství

„Osmnáct zemí, 17 000 kilometrů stopem, po vlastní ose a na vlastní pěst, desítky nocí strávených venku, v zimě i vlhku, pod ochranou pouhého přístřešku nad hlavou. Také stovky setkání s neobyčejně obyčejnými lidmi napříč celou Evropou a jejich příběhy. I o tom všem byly uplynulé 4 roky mého života. Povídat budu o místech a lidech, kteří mé dosavadní cesty ovlivnili nejvíce a o tom, jaké to je, sbalit si život do jedné krosny a vyrazit bez plánů, peněz a sám, jen tak, vstříc cestě a všemu, co mi sama připraví.“

recnik

Jan Macháček

Maximální zážitky s minimálními náklady

Spoluzakladatel cestovatelského webu Cestolet.cz

„Cestování nemusí být drahé. Sám jsem toho příkladem. Cestuji několikrát do roka a stále jsem nepřišel na buben. Stačí znát pár fíglů. Mrkneme na tipy, jak sehnat levné letenky a jak bydlet zadarmo. Zmíním se o aplikacích do mobilu, které vám ušetří nejednu korunu a spoustě dalších užitečných tipů mezi které patří třeba zjištění, že občas je prostě lepší si trochu připlatit a nebrat tu nejlevnější možnost.“